top of page
ENGLISH
Flag_of_the_United_Kingdom_(3-5).svg.png
ARABIC
A_map_of_the_Arab_World_with_flags.svg.png
comment

Çöp Adam 6. episode

Hayatına kaldığı yerden devam edecek gücü olmayan Peri’yi Seko’ya götürmek zorunda kalan Tamer, Seko’nun büyük tepkisiyle karşılaşınca, bu güne kadar gizlediği her şeyi anlatmak zorunda kalır.
Peri’nin hayata tutunabilmek için kendisine sarıldığını gören Tamer tam bir çıkmaza girmiştir. Bir yandan, Peri’ye karşı hislerini kontrol etmeye çalışırken, bir yandan Berrin’e karşı suçluluk duygusuyla kıvranmaktadır.
Tamer’in kendisinden hızla uzaklaştığını hisseden Berrin, Ablası Ahu’nun da baskısıyla, Tamer’in izini sürmek için harekete geçer.
Ahu’nun düğümü çözmek üzere olduğunu anlayan Tamer köşeye sıkıştığını anlar. Bir çözüm yolu bulmaya çalışırken patlayan olay, durumun içinden çıkılmaz hale getirecektir.

Çok küçük yaşta hayatla mücadele etmeye başlayan Tamer’i aile sorunları yormuş fakat Tamer bütün bu zor şartlarda içindeki çocuğu korumayı başarmıştır. Ailesi tarafından yetiştirme yurduna bırakılmış, kız kardeşi Meryem’le birlikte orada büyümüşlerdir. Tamer şimdi evli ve bir çocuk babasıdır.Tasarladığı bilgisayar oyunu büyük sükse uyandırınca Amerikalı dev bir şirket Tamer’in şirketine ortak olur. Tamer, ilk iş olarak ailesini yeniden bir çatı altında toplamak üzere boğazda bir yalı alır. Tamer’in kurmaya çalıştığı dengeler, Peri’yle karşılaştığı anda alt üst olur. Hayatından vazgeçme noktasına gelen Peri, bir anda kendini Tamer’in gizli dünyasında bulur.

Subtitle 

ITALIAN
Flag_of_Italy.svg.png
SPANISH
125px-Flag_of_Spain.svg.png
%E2%80%94Pngtree%E2%80%94handsome%20cartoon%20dog%20image%20cute_4180967_edited.png

Comment as..

Comment has been disabled. Please sign in to leave a comment

0 Comments

Add Comment
Dual Ball-1s-200px (1).gif

This post doesn't have any comments yet...

bottom of page