top of page
camdaki-kiz-bu-aksam-var-mi-camdaki-kiz-bugun-14695517_4588_amp.jpg

Aldatmak 2. episode

2021

- Preset

1 Season

 Togi tv and Show tv

LOVE

About


Tarık’ın yaşadığı ikili hayatın ortaya çıkışı, herkesi şaşırtmıştır. Uğradığı ihaneti sindirmeye çalışan Güzide, ansızın gelen bir telefonla bir kez daha sarsılır: Amsterdam’da sandığı kızı Oylum, Ankara’da bir kazaya karışmıştır. Kafasında bir sürü soruyla yola çıkan Güzide, Tarık’tan göremediği desteği eski bir dostundan görür.
Tim’in, Oylum’u olay yerinde bırakıp kaçması, Oylum’u suçlu konuma düşürmektedir. Nüfuzlu bir aileden gelen Tim, gerçekler ortaya çıkmadan yurtdışına kaçmak için elinden geleni yapar. Ancak Güzide, kızının işlemediği bir cinayetten hüküm giymemesi için elinden geleni yapacaktır.
Açgözlülüğü yüzünden Oltan’ın emaneti olan büyük meblağı kaybeden Ozan, kaybını telafi etmeye çalışırken hata üstüne hata yapar. Nitekim, dolandırılmasının arka planı ile alakalı gerçeklerin açığa çıkması, onu çok daha sinirli hale getirecektir.
Sevdikleri için emek emek kurduğu düzen yıkılan Güzide, herkesin yardımına yetişmeye çalışmaktadır. Ailesi dağılırken bir yandan da kendini toplamaya çalıştığı bir sınav, onu beklemektedir. Bu, belki de hayatının en büyük sınavı olacaktır.
Güzide, saygıdeğer bir aile mahkemesi hakimidir. Pek çok evliliği yıkımdan kurtarmış, birçok çocuğun hak ettikleri şefkat ve sevgiyi görmesini sağlamış, her zaman adaletin yanında olmuş dürüst ve prensipli bir kadındır. Kocası ve iki çocuğuyla örnek bir aile olduklarını, onurlu bir hayat yaşadıklarını, evliliklerinin bundan sonrasının alışılmış bir sevgi, mutluluk ve huzur içinde geçeceğini sanmaktadır. Bir gün Güzide’nin tesadüfen çektiği bir ilmek çorap söküğü gibi ilerler ve mutlu sandığı ailesinin sıcak bir yuva değil, kumdan bir kale olduğu ortaya çıkar.

Trailer

TOGI TV FREE WATCH

COMING SOON

Photo
Cast&Crew